Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Regionų apygardos administracinis teismas
lt
En

NAUJIENOS

Akcija „Aš palaikau skaidrumą“

Akcija „Aš palaikau skaidrumą“
2020-09-08

Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų kolektyvas 2020 m. rugsėjo 8 d. dalyvavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) organizuotoje antikorupcinėje akcijoje „Aš palaikau skaidrumą“, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į korupcijos žalą bei ugdyti sąmoningumą.

 

Pasak STT Antikorupcinio švietimo skyriaus viršininko Beno Aldakausko, „STT siekia ugdyti visuomenės supratimą, kad tik aktyvūs kiekvieno iš mūsų veiksmai yra svarus indėlis kuriant vienodai skaidrią aplinką Lietuvos gyventojams. Net 81 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad korupcija kenkia visuomenės gerovei, tačiau tik nedidelė visuomenės dalis mano, kad jie patys yra atsakingi už skaidrumo situaciją Lietuvoje. Šios akcijos pagrindinis tikslas ir žinia, kurią norime pasakyti – tai, kad nuo kiekvieno iš mūsų asmeninio indėlio priklauso, kiek gausiai ir kaip ilgai džiaugsimės skaidrumo nešama nauda“.

 

Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų kolektyvas akcijos metu pasitikrino savo žinias sudalyvaudamas skaidrumo viktorinoje. Turimos žinios pasirodė nemenkos (iš penkiolikos klausimų teisingai buvo atsakyta dvylika).

 

Pažymėtina, kad susidūrus su situacija, kai siūlo kyšį, jo reikalauja arba pastebėjus, jog kažkas akivaizdžiai piktnaudžiauja pareigomis, dabar apie tai pranešti STT galima dar paprasčiau. Tereikia atsisiųsti programėlę iš App Store arba iš Google Play „Pranešk STT“ į savo išmanųjį telefoną.

 

 

Evelina Talalienė

Regionų apygardos administracinio teismo vyriausioji specialistė

Tel. (8 37) 323295

El. p. evelina.talaliene@teismas.lt

https://regionu.teismai.lt/

Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai

 

Informacija atnaujinta 2020-09-28 10:16:37

Teismo darbo laikas

I-IV 8.00 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val. 

Dokumentų priėmimo laikas

Nuo 2020 m. spalio 26 d. Regionų apygardos administraciniame teisme aptarnaujami tik veido apsaugines priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) dėvintys lankytojai - jas turi dėvėti visi vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai (įskaitant teismo posėdžius). Teisme neaptarnaujami lankytojai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Patekus į teismo patalpas tarp asmenų turi būti laikomasi ne mažesnio nei 1 metro atstumo. 

Laikantis saugumo reikalavimų į teismo patalpas lankytojai įleidžiami tik į teismo posėdžius; norėdami dokumentus teismui pateikti fiziniu būdu ar susipažinti su byla, teismo lankytojai dėl to turi nuotoliniu būdu susisiekti su raštinės darbuotojais (Kauno rūmų raštinės tel. Nr. (8 37) 201 467; Klaipėdos rūmų raštinės tel. Nr. (8 46) 313 579; Šiaulių rūmų raštinės tel. Nr. (8 41) 521 803; Panevėžio rūmų raštinės tel. Nr. (8 45) 583 150; Raštinės skyriaus ir Raštinės skyriaus raštinės biurų kontaktiniai telefonai taip pat skelbiami prie įėjimų į teismo rūmus) ir suderinti priėmimo laiką. 

Saugodami savo ir teismo darbuotojų sveikatą, prašome įsivertinti būtinybę pateikti teismui dokumentus tiesiogiai, o ne naudojantis elektroninio ryšio priemonėmis per Elektroninių paslaugų portalą (EPP), prie kurio jungiamasi svetainėse www.teismai.lt ir www.epaslaugos.lt, pasirinkus Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo nuorodą.

Dokumentai priimai šiuo laiku:

I-IV 7.30 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda. 

Bendra informacija teikiama

Raštinės skyriaus (Kauno rūmai) tel. (8 37) 201 467.

Raštinės skyriaus Klaipėdos rūmų raštinės biuro tel. (8 46) 313 579.

Raštinės skyriaus Šiaulių rūmų raštinės biuro tel. (8 41) 521 803.

Raštinės skyriaus Panevėžio rūmų raštinės biuro tel. (8 45) 583 150.

Kontaktai žiniasklaidai

Atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene

Vyriausioji specialistė Evelina Talalienė

Tel. (8 37) 323 295
El. p. evelina.talaliene@teismas.lt

Naujienų prenumerata