Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Regionų apygardos administracinis teismas
lt
En

NAUJIENOS

Kviečiame skaityti naujausius žurnalo TEISMAI.LT numerius!

Kviečiame skaityti naujausius žurnalo TEISMAI.LT numerius!
2019-12-17

Jis – išdidus, išrietęs kaklą. Dvigubina, didina. Smalsu? Ogi skaičius 2! Jeigu skaitote šiuos žodžius, vadinasi, žurnalas TEISMAI.LT yra Jūsų rankose arba ekrane. Ir ne vienas. Du! Šįkart išleidome dvigubą numerį – rudens ir žiemos – kartu.

Rudens numeris, kaip ir pridera, daugiau skirtas derlingumui, tai yra verslo ir ekonomikos temoms, aptarti. Kalbame apie verslo mediacijos ypatumus, profesionalūs teisininkai atsako į klausimus, kaip verslo subjektams taikiai spręsti ginčus.

Kadangi teismai yra ir socialiai atsakinga institucija, nepamiršome ir fizinio asmens – aiškinamės ir jo bankroto niuansus.

Daug dėmesio žurnale skiriame ir verslo bei valstybės institucijų darbuotojų motyvacinei aplinkai palyginti, aptariame socialinės atsakomybės klausimus bei kokybiško asmenų aptarnavimo teismuose svarbą.

Rudens žurnale pateikiame išsamų straipsnį apie komercines paslaptis, aiškinamės, ar tarp konfidencialios informacijos ir komercinės paslapties galime dėti lygybės ženklą.

Neliko nuošaly ir šiemet plačiai visuomenėje aptarinėjama tema – bylų skirstymas: parengėme informatyvų šviečiamojo pobūdžio straipsnį apie tai, kokį kelią nukeliauja byla, kol atsiduria ant teisėjo stalo.

Na, o žiemos numeris – šventinis! Dalijamės su Jumis savo nuveiktais darbais, įžvalgomis ir sveikinimais! Žurnale – pirmasis interviu su naująja NTA vadove dr. Natalija Kaminskiene. Patyrusi teisininkė ir mokslininkė yra įsitikinusi, kad „efektyviai veikia tik ta sistema, kurioje žmonės jaučiasi gerbiami“.

Labai vertiname psichologus, kurie šiais metais mini veiklos Lietuvos teismuose penkmetį. Juos sveikindami žiemos žurnale skyrėme jiems ypatingą vietą.

Ir dar ne viskas: teismuose dirba nemažai akademikų, mokslininkų, šįkart apie mokslo ir praktikos santykį kalbamės su teisėju mokslų daktaru Aurimu Brazdeikiu ir teisininke doktorante Laura Mickevičiūte.

Pakviesime Jus ir į paslaptinguosius „Teisės rūsius“. Girdėjote apie tokius?

Taigi, pasklaidę vieną žurnalo dalį, verskite kitą... ir kartu su mumis patirkite dvigubą džiaugsmą.

TEISMAI.LT rudens numerio elektroninę versiją kviečiame skaityti čia, žiemos numerio – čia.

Informacija atnaujinta 2019-12-20 16:21:37

Teismo darbo laikas

NUO 2020 M. KOVO 16 D. IKI KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOJE PABAIGOS SUSTABDOMAS TIESIOGINIS ASMENŲ APTARNAVIMAS

I-IV 8.00 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val. 

Dokumentų priėmimo laikas

Prašome visus procesinius dokumentus teismui karantino laikotarpiu pateikti įprasta pašto forma arba naudojantis elektroninio ryšio priemonėmis per Elektroninių paslaugų portalą (EPP), prie kurio jungiamasi svetainėse www.teismai.lt ir www.epaslaugos.lt, pasirinkus Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo nuorodą

I-IV 7.30 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda. 

Bendra informacija teikiama

Raštinės skyriaus (Kauno rūmai)                 tel. (8 37) 201 467.

Raštinės skyriaus Klaipėdos rūmų raštinės biuro tel. (8 46) 313 579.

Raštinės skyriaus Šiaulių rūmų raštinės biuro tel. (8 41) 521 803.

Raštinės skyriaus Panevėžio rūmų raštinės biuro tel. (8 45) 583 150.

Kontaktai žiniasklaidai

Atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene

Vyriausioji specialistė Evelina Talalienė

Tel. (8 37) 323 295
El. p. evelina.talaliene@teismas.lt

Naujienų prenumerata