Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Regionų apygardos administracinis teismas
lt
En

NAUJIENOS

Skaidrumo orientacinės varžybos

Skaidrumo orientacinės varžybos 7
2020-09-24

Vakar (rugsėjo 23 dieną) Kaune vyko jaunimo Skaidrumo orientacinės varžybos, kurių tikslas – formuoti vertybines antikorupcines nuostatas, didinti antikorupcinį potencialą, ugdyti aktyvumą, pilietiškumą ir sąžiningumą. Renginį organizavo Specialiųjų tyrimų tarnyba kartu su Kauno technologijos universitetu, Kauno apygardos prokuratūra bei Regionų apygardos administraciniu teismu.

 

Varžybų metu įvairių jaunimo organizacijų komandos turėjo pagal pateiktas užuominas surasti konkrečius, su antikorupcine tematika susijusius objektus ir prie jų nusifotografuoti. Greičiausiai visus objektus surado ir finišo vietą pasiekė Socialinių mokslų kolegijos komanda, kuri ir iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė taip pat visas užduotis atlikę, tačiau finišavę kiek vėliau – Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ atstovai. Trečioje vietoje liko Kauno technologijos universiteto komanda, kuriai pritrūko tikslumo surandant vos vieną objektą. Viso Skaidrumo orientacinėse varžybose dalyvavo devynios įvairių jaunimo organizacijų komandos.

 

Anot organizatorių, panašios antikorupcinės iniciatyvos skirtos jaunimui yra puiki galimybė atkreipti jaunosios kartos dėmesį į korupcijos reiškinį bei jo daromą žalą valstybei, ugdyti pilietiškumą ir skatinti domėtis valstybinių institucijų veikla šioje srityje.

 

 

 

Cituojant ar platinant šią informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Evelina Talalienė

Regionų apygardos administracinio teismo vyriausioji specialistė

Tel. (8 37) 323 295

El. p. evelina.talaliene@teismas.lt

https://regionu.teismai.lt/

Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai

Informacija atnaujinta 2020-09-25 15:01:11

Teismo darbo laikas

I-IV 8.00 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val. 

Dokumentų priėmimo laikas

Nuo 2020 m. spalio 26 d. Regionų apygardos administraciniame teisme aptarnaujami tik veido apsaugines priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) dėvintys lankytojai - jas turi dėvėti visi vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai (įskaitant teismo posėdžius). Teisme neaptarnaujami lankytojai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Patekus į teismo patalpas tarp asmenų turi būti laikomasi ne mažesnio nei 1 metro atstumo. 

Laikantis saugumo reikalavimų į teismo patalpas lankytojai įleidžiami tik į teismo posėdžius; norėdami dokumentus teismui pateikti fiziniu būdu ar susipažinti su byla, teismo lankytojai dėl to turi nuotoliniu būdu susisiekti su raštinės darbuotojais (Kauno rūmų raštinės tel. Nr. (8 37) 201 467; Klaipėdos rūmų raštinės tel. Nr. (8 46) 313 579; Šiaulių rūmų raštinės tel. Nr. (8 41) 521 803; Panevėžio rūmų raštinės tel. Nr. (8 45) 583 150; Raštinės skyriaus ir Raštinės skyriaus raštinės biurų kontaktiniai telefonai taip pat skelbiami prie įėjimų į teismo rūmus) ir suderinti priėmimo laiką. 

Saugodami savo ir teismo darbuotojų sveikatą, prašome įsivertinti būtinybę pateikti teismui dokumentus tiesiogiai, o ne naudojantis elektroninio ryšio priemonėmis per Elektroninių paslaugų portalą (EPP), prie kurio jungiamasi svetainėse www.teismai.lt ir www.epaslaugos.lt, pasirinkus Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo nuorodą.

Dokumentai priimai šiuo laiku:

I-IV 7.30 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda. 

Bendra informacija teikiama

Raštinės skyriaus (Kauno rūmai) tel. (8 37) 201 467.

Raštinės skyriaus Klaipėdos rūmų raštinės biuro tel. (8 46) 313 579.

Raštinės skyriaus Šiaulių rūmų raštinės biuro tel. (8 41) 521 803.

Raštinės skyriaus Panevėžio rūmų raštinės biuro tel. (8 45) 583 150.

Kontaktai žiniasklaidai

Atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene

Vyriausioji specialistė Evelina Talalienė

Tel. (8 37) 323 295
El. p. evelina.talaliene@teismas.lt

Naujienų prenumerata