Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Regionų apygardos administracinis teismas
lt
En

NAUJIENOS

Teismo darbuotojai aktyviai dalyvavo gerumo akcijoje „Tegyvuoja geri darbai“

Teismo darbuotojai aktyviai dalyvavo gerumo akcijoje „Tegyvuoja geri darbai“
2021-06-01

Regionų apygardos administracinio teismo darbuotojai nuo gegužės 7 d. aktyviai dalyvavo gerumo akcijoje „Tegyvuoja geri darbai“ – pirko naujas ir rinko perskaitytas vaikiškas knygas, prisidėjo asmeninėmis piniginėmis lėšomis, minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

          

Regionų apygardos administracinio teismo Panevėžio rūmų darbuotojai, padedami Panevėžyje įsikūrusios paramos ir labdaros organizacijos „Gėrio trupinėlis“, aplankė sunkiai gyvenančią šeimą. Už teismo darbuotojų paaukotas lėšas teismo rūmų atstovai šiai šeimai įteikė „Eurovaistinės“ ir parduotuvės „Lidl“ čekius, tikėdami, kad ši parama bent šiek tiek palengvins šeimos kasdienybę.

      

Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių, Kauno ir Klaipėdos rūmų darbuotojai Vaikų dienos centrui „Aš ir draugai“, kuris įsikūręs VšĮ „Motinos Teresės šeimų namai“ Šiauliuose, nupirko tatamių, padovanojo naujų ir perskaitytų vaikiškų knygų, spalvinimo knygelių, piešimo priemonių ir kitų reikalingų daiktų.

Galime pasidžiaugti, kad nedideliais, bet nuoširdžiais darbais prisidėjome prie vaikų gerovės kūrimo.

 

Cituojant ar platinant šią informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:
Evelina Talalienė
Regionų apygardos administracinio teismo vyriausioji specialistė
Tel. (8 37) 323 295
El. p. evelina.talaliene@teismas.lt
https://regionu.teismai.lt/
Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai

Informacija atnaujinta 2021-06-01 10:45:09

Teismo darbo laikas

I-IV 8.00 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val. 

Dokumentų priėmimo laikas

Informuojame, kad Regionų apygardos administraciniame teisme ribojamas fizinis darbuotojų kontaktas su lankytojais, išlaikant ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą. Teismo lankytojai turi išlaikyti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą ir vienas nuo kito (išskyrus šeimos narius). Aptarnaujami tik veido apsaugines priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) dėvintys lankytojai - jas turi dėvėti visi vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai (įskaitant teismo posėdžius). Veido kaukių dėvėjimo išimtys taikomos tik neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį). Teismo lankytojai privalo laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Teisme neaptarnaujami lankytojai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Rekomenduotina dokumentus teismui pateikti naudojantis elektroninio ryšio priemonėmis per Elektroninių paslaugų portalą (EPP), prie kurio jungiamasi svetainėse www.teismai.lt ir www.epaslaugos.lt, pasirinkus Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo nuorodą. Nesant galimybės teismui pateikti procesinius dokumentus arba susipažinti su bylos medžiaga nuotoliniu būdu, prašome paskambinti į teismo Raštinės skyrių telefonų numeriais: Kauno rūmų raštinės tel. (8 37) 201 467; Klaipėdos rūmų raštinės tel. (8 46) 313 579; Šiaulių rūmų raštinės tel. (8 41) 521 803; Panevėžio rūmų raštinės tel. (8 45) 583 150.

Dokumentai priimami šiuo laiku:

I-IV 7.30 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda. 

Bendra informacija teikiama

Raštinės skyriaus (Kauno rūmai) tel. (8 37) 201 467.

Raštinės skyriaus Klaipėdos rūmų raštinės biuro tel. (8 46) 313 579.

Raštinės skyriaus Šiaulių rūmų raštinės biuro tel. (8 41) 521 803.

Raštinės skyriaus Panevėžio rūmų raštinės biuro tel. (8 45) 583 150.

Kontaktai žiniasklaidai

Atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene

Vyriausioji specialistė Evelina Talalienė

Tel. (8 37) 323 295
El. p. evelina.talaliene@teismas.lt

Naujienų prenumerata