Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Regionų apygardos administracinis teismas
lt
En

Darbo laikas

Informacija atnaujinta 2021-11-22 14:33:52

Informuojame, kad Regionų apygardos administraciniame teisme ribojamas fizinis darbuotojų kontaktas su lankytojais, išlaikant ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą. Teismo lankytojai turi išlaikyti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą ir vienas nuo kito (išskyrus šeimos narius). Aptarnaujami tik dėvintieji medicinines veido kaukes arba respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. Juos turi dėvėti visi vyresni nei 6 metų amžiaus teismo (įskaitant teismo posėdžius) lankytojai. Medicininių veido kaukių ir respiratorių dėvėjimo išimtys taikomos tik neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį). Teismo lankytojai privalo laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Teisme neaptarnaujami lankytojai, turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Susipažinimas su bylomis organizuojamas vykdant išankstinę pageidaujančių susipažinti su bylomis asmenų registraciją, kuri vykdoma bendraisiais raštinės telefono numeriais: Kauno rūmų raštinės tel. (8 37) 201 467; Klaipėdos rūmų raštinės tel. (8 46) 313 579; Šiaulių rūmų raštinės tel. (8 41) 521 803; Panevėžio rūmų raštinės tel. (8 45) 583 150; Raštinės skyriaus ir Raštinės skyriaus raštinės biurų kontaktiniai telefonai taip pat skelbiami prie įėjimų į teismo rūmus). Iš anksto neužsiregistravę lankytojai susipažinti su byla gali tik tokiu atveju, jeigu jų būvimas teismo patalpose suderinamas su darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimais ir nebūtų kitų aplinkybių, dėl kurių su byla susipažinti nebūtų galimybės.

Saugodami savo ir teismo darbuotojų sveikatą, prašome įsivertinti būtinybę pateikti teismui dokumentus tiesiogiai, o ne naudojantis elektroninio ryšio priemonėmis per Elektroninių paslaugų portalą (EPP), prie kurio jungiamasi svetainėse www.teismai.lt ir www.epaslaugos.lt, pasirinkus Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo nuorodą.

Teismo darbo laikas

I-IV 8.00 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val. 

Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.  

Dokumentų priėmimo laikas

I-IV 7.30 - 17.00 val.
V    8.00 - 15.45 val.

Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda.